У Шептицькому перед судом постануть троє чоловіків, яких обвинувачують у серії зухвалих крадіжок із транспортних засобів. Зловмисники завдали власникам автомобілів збитків на загальну суму понад 650 тисяч гривень.
Подробиці серійних пограбувань
За даними слідства, перед судом постане 44-річний раніше судимий мешканець Шептицького та двоє його спільників віком 19 і 25 років. Усі правопорушення група скоїла впродовж лютого 2026 року. Для реалізації своїх злочинних намірів чоловіки ретельно готувалися: використовували рукавички й капюшони задля маскування, а також застосовували спеціальне приладдя.
Правоохоронці зафіксували три епізоди злочинної діяльності фігурантів:
▪️ 3 лютого близько 17:30 на вулиці Івасюка зловмисники розбили скло в автомобілі BMW та викрали з салону 500 тисяч гривень.
▪️ 27 лютого обвинувачені обікрали одразу два транспортні засоби. Спочатку шляхом підбору ключа вони проникли в автомобіль Infiniti, припаркований на вулиці Хмельницького, звідки забрали долари та молдовські леї на загальну суму майже 11 тисяч гривень.
▪️ Того ж дня на проспекті Шевченка зловмисники проникли в Mercedes-Benz GLS 400, викравши грошові кошти в сумі 140 500 гривень.
Що загрожує зловмисникам
Наразі досудове розслідування завершено, а матеріали справи скеровано до суду. За скоєні злочини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.
Більше новин міста читайте у розділі Новини Шептицького.