На Шептиччині зіткнулися мотоцикл і велосипед: обох неповнолітніх водіїв госпіталізовано

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у Шептицькому районі травми отримали неповнолітні водій мотоцикла та велосипедистка. Обох підлітків госпіталізували до медичного закладу.

За даними поліції Львівської області, аварія сталася 26 червня близько 18:30 у селі Боянець Шептицького району.

Як попередньо встановили правоохоронці, на дорозі відбулося зіткнення між:

▪️ мотоциклом Lifan, яким керував 16-річний житель району;

▪️ велосипедом під керуванням 14-річної мешканки району.

Внаслідок зіткнення обоє неповнолітніх отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості. Постраждалих з місця події доставили до лікарні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження

За фактом ДТП слідчі відділу розслідування кримінальних проваджень за участю дітей поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Санкція цієї статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини та деталі дорожньо-транспортної пригоди.

Залишити відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.