Конфлікт у маршрутці на автовокзалі Шептицького: пасажири звинувачують водія, а поліція госпіталізувала дебошира

Інцидент на автовокзалі в Шептицькому: чоловік розбив автобус

Конфлікт у маршрутці на автовокзалі Шептицького: пасажири звинувачують водія, а поліція госпіталізувала дебошира

У Шептицькому правоохоронці встановлюють обставини інциденту, який стався 14 червня близько 20:00 в рейсовому автобусі на території місцевого автовокзалу, що на вулиці Богдана Хмельницького. Нетверезий 42-річний чоловік вчинив конфлікт та розбив лобове скло в маршрутці сполученням Соснівка-Гірник-Шептицький, після чого втратив свідомість і був госпіталізований. За інформацією Шептицького районного відділу поліції, на оперативну лінію “102” надійшло…